قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

کاشی کاری و سنگ کاری ساختمان

سنگ کاری و کاشی کاری ساختمان

از جمله نکاتی که در ساختمان بسیار بسیار مهم است ، ظاهر و نمای ساختمان می باشد . ممکن است یک ساختمان از لحاظ معماری داخلی بسیار خوب و زیبا باشد ، اما در ظاهر ساختمان هیچ گونه هماهنگی مشاهده نگردد .

لذا می بایست متذکر شویم که در این زمینه کاری هم ساختمان ۱۱۵ ایده های نوین خود را داراست . در حقیقت ساختمان ۱۱۵ با بهره گیری  از ایده های جدید و نو در عرصه طراحی معماری ، یک تیم حرفه ای و فوق العاده در زمینه خدمات سنگ کاری ساختمان و کاشی کاری ساختمان را برای شما عزیزان فراهم آورده است.

لازم به ذکر است که خدمات سنگ کاری و کاشی کاری ساختمان با توجه به ماهیت خود به شدت بسیار زیادی حساس بوده و از این بابت ، ما بر انجام حرفه ای خدمات و توسط استادکاران مجرب تاکید داریم.

  • سنگ کاری به شکلی کاملا حرفه ای
  • کاشی کاری تمیز و ارزان
  • رعایت اصول بندکشی زیبا در کاشی کاری ساختمان
  • کروم بندی اصولی و ایجاد نما و کاشی کاری کاملا شاقولی
  • پیشنهاد بهترین نوع سنگ برای سنگ کاری بر اساس اصول معماری
  • تاکید ویژه بر بهینه سازی و اجرای اقتصادی (کم ترین میزان پرتی)
  • استفاده از مجرب ترین استادکاران

سنگ کاری و کاشی کاری ساختمان ، تخصص ماست

نمای سنگی امروزه با انواع مختلفش ، کانون توجه بسیاری از فعالان در زمینه ساخت و ساز قرار گرفته است ، نکته ای که بیش تر در نمای سنگی مهم است ، نحوه ی اجراست . ما اجرا را با ارزان ترین هزینه ، کم ترین پرتی و بهترین ظاهر برای شما خواهیم آورد.

کاشی کاری و انواع آن

امروزه تنوع در کاشی کاری به قدری زیاد شده است که حتی انتخاب نوع کاشی مناسب نیز به یک دغدغه برای فعالان خدمات مختلف بدل گشته است . تیم معماری ساختمان ۱۱۵ ، بر زیبایی خیره کننده در کلیه مراحل امور ساختمانی تاکید ویژه ای دارد ، از این رو ما سعی می کنیم در انتخاب نوع کاشی شما را یاری کنیم.

اجرای کاشی کاری و سنگ ساختمان

مشکلی که در بسیاری از موارد مختلف به وجود می آید ، اغلب مشکلات ناشی از اجراست ، چرا که بسیاری به خاطر قیمت ارزان تر ، کار را به استادکاران کاملا مبتدی و غیر حرفه ای می سپارند ، این باعث می شود اولا در حین اجرا با شکست و زایل شدن بسیار زیاد کاشی و سنگ رو به رو شویم ، ثانیا این که مهار نکردن درست سنگ ها باعث هزینه های بعدی در ساختمان می گردد . کلیه سنگ کاری ها به کمک اسکوپ ویژه ما مهار شده و احتمال ریزش آتی سنگ کاری ما به صفر کاهش می یابد.

سنگ کاری ساختمان - کاشی کاری ساختمان - تنها در ساختمان ۱۱۵

چرا ساختمان ۱۱۵ ؟

ساختمان ۱۱۵ در واقع مجموعه از کلیه خدمات ساختمانی برای حرفه ای ترین هاست ، ما در عرصه کلیه خدمات ساختمانی حرفه ای ترین ، با تجربه ترین و مناسب ترین استادکاران را داریم . لذا در این زمینه می توانیم با نازل ترین قیمت ، کلیه خدمات شما را به صورت حرفه ای به ثمر برسانیم .

کادر حرفه ای و مجرب

با ساختمان ۱۱۵ ، خدمات ساختمانی خود را به صورت حرفه ای به متخصص همان خدمات بسپارید.

خدمات تخصصی

انجام کلیه خدمات به صورت کاملا تخصصی و توسط استادکار حرفه ای و متبحر مختص همان زمینه

صرفه جویی در زمان

تنها با یک تماس در محل حاضر شده و علاوه بر مشاوره به صورت رایگان ، شما را از خدمات خود بهره مند خواهیم ساخت.

کم ترین هزینه

از آن جا که در ساختمان ۱۱۵ ، خدمات به صورت تخصصی صورت می پذیرند ، کم ترین مقدار هزینه را خواهیم داشت.