قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

گچ بری و گچ کاری ساختمان

گچ کاری و گچ بری ساختمان

از جمله مواردی که ما در ساختمان ۱۱۵ بر آن تاکید ویژه ای داریم ، مسئله ی انجام خدمات ساختمانی با رعایت اصول معماری و زیبایی داخلی و نمای ساختمان است . چرا که از جمله اهداف اصلی ساختمان ، همین رعایت نکات معماری ساختمانی است . حال یکی از نکات بسیار مهم در زیبایی ساختمان ، رعایت نکات اجرای گچ کاری و گچ بری حرفه ای در ساختمان است . این گچ کاری و گچ بری که به اصطلاح عموم سفیدکاری می شود ، علاوه بر مهارت های ویژه لازمه ای دیگر نیز دارد : ابزار و وسایل استاندارد.

به کمک انجام درست گچ بری و گچ کاری ساختمان ، می توان زیبایی خیره کننده ای به معماری ساختمان بخشید و حالت کلی ساختمان را از یک ساختمان معمولی به مجلل تغییر داد.

  • انجام گچ کاری به صورت کاملا صاف و تمیز
  • اجرای گچ بری حرفه ای ساختمان توسط استاد کار ماهر
  • اجرای نور مخفی گچ بری با ظاهر خیره کننده
  • اجرای گچ کاری با رابیتس به صورت حرفه ای
  • اجرای زیباترین و به روز ترین مدل های گچ بری ساختمان
  • اجرای گچ بری رومی و ایتالیایی منطبق بر معماری ساختمان
  • اجرای گچ بری سقف پذیرایی و ... به صورت دایروی ، بیضوی و ...

نکات تخصصی اجرای گچ کاری و گچ بری ساختمان

در زمینه گچ بری ، خلاقیت بسیار مهم است ، نکته ی ضروری در مورد گچ بری استفاده از مدل های جدید و البته هنری و خلاقانه است . برای این منظور ما از تیم معماری ویژه ساختمان ۱۱۵ استفاده می کنیم . چرا که گچ بری ساختمان وقتی به نظر همگان ارزش فوق العاده ای دارد که کاملا یکتا بوده و مدل آن به صورت فراوان موجود نباشد.

پیچیدگی گچ بری ساختمان چقدر است ؟

با توجه به این که کار گچ بری ساختمان بسیار حساس می باشد ، پیچیدگی ها و یا به اصطلاح ریزه کاری های فراوانی در خود دارد ، از جمله این ریزه کاری ها ، حالات مختلف برش گچ می باشند . گاهی باید به صورت دندان موشی کار انجام شود و گاهی نیز از لیزر بهره گرفته می شود. در همین راستا بسته به نوع گچ بری از ابزار و وسایل مختلفی استفاده می گردد که هر کدام کاربرد مختص خود را داراست.

گچ بری چقدر اهمیت دارد ؟

گچ بری ها مخصوصا گچ بری سقف در کنار گچ کاری ساختمان اهمیت فوق العاده ای دارد ، این اهمیت در پروژه های بزرگ شخصی یا دولتی از جمله تالارها ، هتل ها و رستوران ها به مراتب پررنگ تر می گردد ، چرا که گل های سقف در صورتی که از زیبایی لازم برخوردار باشند ، می توانند زیبایی خیره کننده ای به فضای داخلی ساختمان ببخشند.

هم اکنون تماس بگیرید - خدمات گچ بری و گچ کاری ساختمان به صورت حرفه ای

چرا ساختمان ۱۱۵ ؟

ساختمان ۱۱۵ در واقع مجموعه از کلیه خدمات ساختمانی برای حرفه ای ترین هاست ، ما در عرصه کلیه خدمات ساختمانی حرفه ای ترین ، با تجربه ترین و مناسب ترین استادکاران را داریم . لذا در این زمینه می توانیم با نازل ترین قیمت ، کلیه خدمات شما را به صورت حرفه ای به ثمر برسانیم .

کادر حرفه ای و مجرب

با ساختمان ۱۱۵ ، خدمات ساختمانی خود را به صورت حرفه ای به متخصص همان خدمات بسپارید.

خدمات تخصصی

انجام کلیه خدمات به صورت کاملا تخصصی و توسط استادکار حرفه ای و متبحر مختص همان زمینه

صرفه جویی در زمان

تنها با یک تماس در محل حاضر شده و علاوه بر مشاوره به صورت رایگان ، شما را از خدمات خود بهره مند خواهیم ساخت.

کم ترین هزینه

از آن جا که در ساختمان ۱۱۵ ، خدمات به صورت تخصصی صورت می پذیرند ، کم ترین مقدار هزینه را خواهیم داشت.