ساختمان115
ساختمان115

برق انداختن و جلا بخشیدن کف چوبی به صورت گام به گام با تصویر

در قسمت قبل آموزشی قرار دادیم ، برای این که شما بتوانید عملیات تمیز کردن و یا به اصطلاح آماده سازی را برای کف های چوبی انجام دهید . در این مرحله می خواهیم برایتان عملیات برق انداختن کف را شرح دهیم.

گام اول ) در این مرحله که استارت کار هم هست ، شما اول باید نوع ماده جلادهنده خود را تهیه کنید ! برای این کار به فروشگاه های مصالح ساختمانی بروید و بگویید که مواد جلادهنده به کف و پاک کننده کف چوبی می خواهید .

2016-07-03_22-56-44

شما باید دستور العمل را حتما و حتما از روی آن مطالعه نمایید. پس از این که دستورالعمل را خواندید ، می توانید شروع کنید . البته این را هم اضافه کنیم که اکثر جلابخش ها به کف های چوبی ، حالت واکسی دارند ، یعنی شما به کمک یک فرچه به سادگی می توانید جلا و زیبایی فوق العاده ای به این کف ها ببخشید.

نقاشی ساختمان

گام دوم ) در این مرحله شما می توانید از یک فرچه استفاده کنید ، ولی اگر می خواهید کار را با طمانینه بیش تر و با کیفیت بهتری انجام دهید ، حتما و حتما از دستمالی نازک و تمیز استفاده کنید . ماده را روی دستمال ریخته و آرام آرام آن را روی زمین حرکت دهید.

2016-07-03_22-57-49

گام سوم ) بعضی قسمت ها به خوبی پاک می شوند ، ولی بعضی قسمت ها بسیار سخت اذیت می کنند ! در این موارد شما تنها یک راه دارید و آن صبر است ! اگر حوصله ندارید کلا بروید و این کار را انجام ندهید !! چرا که با این کار فقط کف خانه خود را خراب می کنید . سعی کنید که با دستتان فشار خوبی روی کف بیاورید.

2016-07-03_23-01-11

گام چهارم ) این نکته را به صورت کاملا کلی به شما عرض می  کنیم ، اگر کلا می خواهید کف را با دستمال تمیز کنید و یا هر کاری که باید با دستمال و دستتان انجام شود ، یادتان نرود که حتما حرکت دستتان به صورت دورانی باشد ( این یک فوت کوزه گری است ! ) اگر حرکت دستتان دورانی باشد نتیجه فوق العاده ای خواهید گرفت.

2016-07-03_23-01-52

گام پنجم ) این نکته هم مثل نکته قبل همان فوت کوزه گری است که در مورد کفسابی هم عینا صدق می کند ! داستان این جاست که در این مورد ، یک کفساب حرفه ای یا کلا تمیز کننده کف که حرفه ای است ، اول سعی می کند که قسمت دور اتاق و فضای بیرونی اتاق را تمیز کند و پس از آن به بخش داخلی اتاق برسد !

پنجره دوجداره

2016-07-03_23-02-34

گام ششم ) باز هم مثل قسمت قبل می گوییم ، برای این که کارتان کامل موثر واقع گردد ، بلافاصله روی آن قدم نزنید ، بلکه حتما سعی کنید که اول ، قسمت هایی که کار کرده اید خشک شود و پس از آن بهره برداری را آغاز نمایید.

2016-07-03_23-03-22

بهترین کف سابی را از کفساب باشی بخواهید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *