ساختمان115
ساختمان115

پیش نیازها و الزامات لازم برای کفسابی

همانند هر کاری دیگر ، کفسابی و نماشویی نیاز به یک سری الزامات و پیش نیازها دارد ، برای این منظور لازم است که تا حد امکان ، این نیازها بر طرف شده و موارد لازم حداقلی برای شروع کار کفسابی تعیین گردند .

اما نکته این جاست که این پیش نیاز ها دقیقا چه هستند ؟ تجربه ما به سادگی پاسخگوی این سوال می باشد . این پیش نیازها در واقع به چند قسمت و بخش مختلف تقسیم می شوند .

توجه کنید که فقط و فقط اگر تمامی این پیش نیازها به طور دقیق و کاملا جدی برطرف گردند ، آن گاه می توان یک کفسابی را به صورت حرفه ای انجام داد .

در غیر این صورت ، متاسفانه تنها هزینه ای از جیب شما می رود ، چرا که کفسابی بی تجربه بدون شک و قطعا به قول معروف عمومی برگشت می خورد ، یعنی اثر آن بعد از مدت کوتاهی از بین می رود . گاهی برخی از کفسابی های انجام شده به شکلی برگشت می خورد که از حالت قبل آن نیز بدتر می شود .

زمان کفسابی

این الزامات دقیقا چه هستند ؟

1-    دانش فنی

بدون شک دانش فنی انجام کار کفسابی و نماشویی در تهران ، می تواند به عنوان یکی از مهم ترین مواردی که در کفسابی اهمیت دارد ، مطرح بشود . به طور قطع باید به شما بگوییم اگر کار کفسابی خود را بدون تجربه و به اشخاص فاقد هرگونه دانش فنی بسپارید ، نه تنها کیفیت کار خوب نخواهد بود ، بلکه در اندک زمانی کثیفی جذب کف مورد نظر شما می شود . لذا باید حتما و حتما از اشخاصی که دارای دانش فنی می باشند ، در این جهت استفاده گردد. مفتخریم بیان داریم که کادر کفساب باشی ، در این زمینه بسیار حرفه ای عمل کرده و از این لحاظ به صورت کاملا اصولی در جهت پیشرفت شما گام برمی دارد.

حتما بخوانید: ترمووود

2-    تجربه و مهارت

به طور کلی بخواهیم به شما بگوییم ، تجربه بسیار بسیار مهم است . چرا که استفاده از متریال ها و مصالح نادرست در کار ، باعث این می گردد که کفسابی ظرف اندک مدتی اثر خود را به طور کلی از دست بدهد . ما در برخی موارد شاهد بوده ایم که برخی کفساب های تازه کار ، پس از انجام کار کفسابی ، به گونه ای عمل کرده اند که مشتری نه تنها هیچ راضی نشده ، بلکه کار پس خورده و مشتری در صدد پس گرفتن پول خود برآمده است . لذا به دلیل حساسیت فوق العاده کار ، حتما و حتما سعی کنید که از افرادی که توانایی و مهارت ویژه ای دارند ، استفاده نمایید.

موارد کلیدی کفسابی

3-    انصاف

نکته ای که شاید بسیار ساده برسد اما کلی نکته در دل خود دارد ، انصاف کفساب است ، چه بسا کفسابی باشد که دانش و مهارت و تجربه را همه و همه در خود جمع کرده باشد ، اما مبلغ درخواستی او فوق العاده زیاد و غیر منصفانه باشد ، کفساب باشی سعی دارد که همواره پایین ترین قیمت را به بسیاری پیشنهاد دهد و از این جهت هیچ گونه نگرانی از بابت کار خود نداشته باشید.

4-    تفکیک نوع کفسابی

بدون شک ، عملکرد کفساب همواره متفاوت است ، کفساب در حالتی که کار سخت باشد ، یا شرایط کاری به نسبت دشوار باشد ، به گونه ای عمل خواهد کرد ، این عامل به قدری مهم است که ما همواره به مشتریان خود توصیه می کنیم از لحاظ محیطی و آرامش و … سعی کنید که حداکثر آرامش را برای کفساب ها فراهم کنید و سبب شوید که کار شما به درستی انجام گردد ، چرا که عبور یک بار دستگاه کفساب به سادگی ، قطعا مشکل شما را حل نخواهد کرد.

زیبایی کف کفسابی

نتیجه گیری

به طور کلی یک کفساب دارای صلاحیت لازم برای کفسابی باید موارد زیر را داشته باشد :

  • دانش
  • تجربه
  • مهارت
  • انصاف و اخلاق در کار

شیشه سکوریت

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *